Trinkelės, aplinkos elementai

Šiandien sunku ką nors nustebinti kokybišku grindiniu išklotais privačių namų ar įstaigų kiemais, takeliais, šaligatviais. Jų danga žavi išskirtinėmis formomis ir ornamentais. Kaip šie įspūdingi reginiai kuriami? Svarbiausias šių naujų dangų komponentas – kokybiškos trinkelės.

Dėl to, jeigu rengiatės kloti grindinį savo sodyboje, sode, kieme, šaligatviui, o gal įrengti modernią ir patogią automobilių stovėjimo aikštelę, kreipkitės į mus ir mūsų vadybininkai padės jums išsirinkti reikiamas prekes. Trinkelių kaina tikrai atitiks jų kokybę ir su jomis atlikti darbai džiugins akį.

Kodėl trinkelės šiandien tokios populiarios?

Trinkelės vienas iš populiariausių dangos variantų. Jos yra:

 • Tvirtos ir patvarios.

Trinkelės turi didelį atsparumą dilimui, pasižymi atsparumu vandeniui ir šalčiui. Jos taip pat nesilydo dėl aukštos temperatūros, netrupa esant žemai temperatūrai (plg. dėl asfalto trapumo kelio danga žiemą greitai suyra ir pavasarį atsiranda daug duobių). Tinkamai parinktos ir išklotos jos lengvai atlaiko sunkiasvores ir vikšrines transporto priemones.

Betoninės trinkelės yra skirtos takų, šaligatvių, įvairių rūšių aikštelių, kelių su didele mechanine apkrova
grindiniui kloti. Jos paprastai atrodo kaip taisyklingas lygiagretainis. Šis vaizdas keliams suteikia
ypatingo žavesio. 

 • Ekologiškos.

Naudojant betonines plyteles vasarą, esant karščiams, išvengiama tirpimo. Be to, skirtingai nei asfaltas, jos neišskiria kancerogeninių lakiųjų medžiagų.

 • Estetinis patrauklumas.

Trinkelių formos  yra labai įvairios ir galima kūrybingai pritaikyti klojant įvairias erdves. Spalvų sodrumas ir mažas juostos dydis leidžia išdėstyti bet kokio sudėtingumo modelį. Dėl to klojant grindinį gali būti suformuojami patys įvairiausi raštai. Pavyzdžiui, takai, dekoruoti įvairiaspalvėmis trinkelėmis, puikiai dera su šalia augančiais augalais ir atrodo labai natūraliai. 

Lauko trinkelės yra naudojamos norint sukurti patrauklią aplinką aplink namus. Šiomis medžiagomis išklotas namų kiemas, takeliai apie namus sukuria ir estetišką vaizdą, ir suteikia sodybai išskirtinumo. 

 • Ekonomiškos.

Trinkelės yra pagamintos iš palyginti nebrangių medžiagų, skirtų didelio našumo įrangai. Dėl to galima įsigyti reikiamų medžiagų už prieinamą kainą.

Grindinio trinkelės – ir profesionaliems meistrams, ir mėgėjams

Kiekvienas, klojantis grindinį, gali sugalvoti būdą, kaip klijuoti trinkeles. Bet prieš pradėdami darbus, turėtumėte atidžiai susipažinti su medžiagų specifika ir prieš tai atlikti būtinus parengiamuosius darbus.

Patyrę meistrai viską atliks greičiau ir profesionaliau bei sutaupys jūsų laiko. O jei kreipsitės į kraštovaizdžio dizainerius, jie padės sukurti neįprastus ornamentus iš, rodos, įprastų medžiagų – trinkelių.

Viskas priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir fantazijos.  Trinkelių kaina paprastai susijusi su medžiagų kokybe, gamintoju ir, žinoma, jos kiekiu.

Ką reikia žinoti prieš perkant grindinio trinkeles?

Prieš pirkdami trinkeles, vadybininkui papasakokite:

 • kur medžiagą planuojate naudoti,
 • kokia bus jų apkrova,
 • kokio dizaino ir spalvos tikisi,
 • kokios jūsų finansinės galimybės.

Mūsų vadybininkas išklausys jus ir pagal jūsų konkrečią situaciją parinks reikiamas plyteles. Esant reikiamybei, atvyks į jūsų objektą ir tiksliai apskaičiuos reikiamą kiekį, kad vėliau nereikėtų grąžinti ar trinkelių pritrūktų.

Dažniausiai trinkeles galima rinktis iš šių formatų:

 • 50 x 50 cm. Šis dydis paprastai naudojamas dideliems plotams iškloti. Kai kada renkamasi ir erdvei aplink namus. Norint išvengti įtrūkimų, prieš klojant šias trinkeles, paviršius turi būti gerai paruoštas, kitaip grindinys gali greitai susproginėti.
 • 40–40 cm. Šio išmatavimo trinkelės augiausia naudojamos takams kloti.
 • 10 - 20 cm arba 10 - 10 cm . Šios daugiausia naudojamos šaligatvių ir aikščių projektavimui. Gali būti naudojamos vietoj asfalto keliuose ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

Kuo didesnis plytelės aukštis, tuo tvirtesnė medžiaga, o ir trinkelių kaina šiek tiek didesnė.

VKPstatybai siūlo aukštos kokybės trinkeles

Parduodame populiarias ir, remiantis ne tik prekės aprašu, bet ir klientų atsiliepimais, puikios kokybės trinkeles – ,, Betono mozaika‘‘, „Perdanga“

Atkreipkite dėmesį, jog klojimas prasideda nuo tinkamų trinkelių ir klojimo būdo pasirinkimo. Svarbiausia, kad kompozicija būtų harmoninga ir atitiktų priimtas estetines taisykles. Norint išvengti medžiagų perviršio, preliminariame paruošimo etape pasirenkite dangos dizainą ir tik tada pirkite reikiamą kiekį norimos medžiagos.

Mūsų pardavėjai visada pasiruošę papasakoti apie medžiagų ypatybes, reikalui esant, atlikti skaičiavimus ir padėti jums apsispręsti. Be to, pirkdami VKPstatybai, jūs gaunate ne tik medžiagas, bet ir inžinerinius patarimus, taip pat galimybę įsigyti visas reikiamas medžiagas vienoje vietoje. 

Trinkelių kaina visada domina pirkėjus, dėl to vadybininkai paskaičiuoja bendrą prekės kainą. Kai kada trinkelės akcija ženkliai sumažina išlaidas, dėl to sekite mūsų naujienas ir domėkitės jums palankiausiais variantais, kurių savo klientams siūlome dažnai ir dosniai.

 

Jei turite klausimų - susisiekite!