Tvoros segmentai

Nusprendėte aptverti savo namą, sodą ar kitą jums svarbią teritoriją? Rinkoje šiuo metu didžiulis tvorų pasirinkimas. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį, norint išsirinkti tinkamiausią tvorą?

Nors rinkdamiesi tvorą, mąstote, jog ji padės išsaugoti privatumą, neišvengiamai turite pasirūpinti ir tuo, kad tvora būtų graži. Dažnu atveju norisi ne tik tvirtos, bet ir originalios tvoros. Juk namo, kotedžo, sodo, verslo įmonių tvorų pasirinkimas yra labai atsakingas dalykas, nes būtent tvora sukuria pirmąjį įspūdį apie namo ir sklypo savininką. Dėl to svarbu, kad būtų pasirinkti tinkami tvoros segmentai.

Segmentinė tvora yra moderni, estetiška, ilgalaikė jūsų teritorijos apsauga

Renkantis segmentus, svarbu žinoti, kokios tvoros tikitės:

  1. Tvora juos privatų namą ar komercines, pramonines patalpas? Jeigu skirta privačiam namui aptverti, tai reikia atkreipti dėmesį, kaip ji derės su namo architektūra, jo spalva ir pan. Klasikinio stiliaus namui tiks klasikinė vertikali metalinė segmentinė tvora su ornamentais. Gražiai atrodo medinės tvoros. Spalvą rekomenduotina rinktis derinant su su namo langų, durų, garažo durų, stogų karkasu. Jeigu skirta komercinėms ar pramoninėms patalpoms apjuosti, tada tinkamesnės tinklinės, paprastesnės konstrukcijos segmentinės tvoros.
  2. Aukšta ar žema tvora reikalinga? Paprastai tvoros aukštis priklauso nuo savininko apsisprendimo. Tačiau aukštesnės tvoros tinkamesnės pramoniniams objektams apjuosti.
  3. Atvira ar uždara tvora reikalinga (atitinkamais atvejais ir leistina)? Uždara tvora atrodys kaip siena ir ji puikiai apsaugos teritorijos privatumą. Atviros tvoros riboja teritoriją, apsaugo nuo įsilaužimų, tačiau nesaugo privatumo. Jos dažniausiai būna metalinės, ornamentuotos.
  4. Reikalinga laikina ar ilgalaikė tvora? Jei norite laikinai aptverti teritoriją, jums tiks mobili tvora ar lengvai montuojama tinklinė. Jeigu reikalinga patvari ir ilgalaikė tvora, geriau rinktis metalinių horizontalių arba vertikalių profilių, plastiko. Metalinės tvoros pasirenkamos patvarių sprendimų mėgėjams.
  5. Siekiate apsaugoti ar atskirti teritoriją? Aukštos segmentinės tvoros puikiai apsaugos teritoriją.
    Žemos tvorelės atribos teritoriją nuo kaimynų. Jeigu grėsmės pavojus nėra didelis, ir žema tvora suteiks apsaugos.
  6. Daug ar mažai galite skirti laiko tvoros priežiūrai? Nors paprastai tvoros priežiūrai daug laiko skirti nereikia, visgi jei pasirenkamos medinės tvoros, po kelerių metų reikės perdažyti.
  7. Verta atkreipti dėmesį į teritorijos specifiką (pavyzdžiui, kultūros paveldo zonoje ar nacionaliniame parke galioja tam tikri apribojimai).

Kai tiksliai žinosite, kokios tvoros tikitės, padėsime jums išsirinkti tinkamiausius jai skirtos segmentus.

Segmentine tvora sumontuojama greitai ir patvariai

Tvoros segmentai – konstrukcija, kuri, naudojant tvirtinimo elementus, montuojama į koloną. Metalinių horizontalių profilių segmentai tvirtinami prie metalinių ar betoninių stulpų. Segmentai pritvirtinami prie metalinių stulpų savisriegiais varžtais, prie betoninių – varžtais su nailoniniais kaiščiais. Procesas pakankamai greitas, nes papildomai pjaustyti, derinti aukščio nereikia.

Ar segmentinės tvoros – brangus pasirinkimas?

Segmentinė tvora kaina labai įvairuoja. Viskas priklauso nuo jos struktūros, medžiagos, gamintojo. Visada teigiame, jog svarbu, kad būtų pasirinkti kokybiški tvoros segmentai. Juk paprastai tvora yra ilgalaikis pirkinys ir kartu reprezentuoja jūsų privatų namą ar įstaigą.

Tvora yra pirmas dalykas, į kurį jūsų svečiai atkreips dėmesį. Todėl kiekvienam savininkui reikia ne tik nerimauti, kur įsigyti tvorą, bet ir atsargiai pasirinkti dizainą, kuris atitiktų stilių ir kainą. Mes galime jums pasirinkti tvorą, kuri bus reikiamo aukščio, atrodys gražiai ir natūraliai derės prie jūsų pastato. Sėkmingas pasirinkimas garantuoja, kad tvoros kaina atitiks kokybę ir džiugins tiek savininko, tiek svečio akis.

 

Jei turite klausimų - susisiekite!