AKYTO BETONO BLOKELIAI

Šiuolaikinės statybos technologijos nuolat keičiasi ir tobulėja. Šiandien vis dažniau statybų srityje naudojama medžiaga, kuri savyje puikiai suderina visas geriausias medžio, plytų, betono savybes. Tai rinkoje įsigalintis korinis betonas, iš kurio formuojami įvairių formų bei didžių akyto betono blokeliai, kaina prieinami daugeliui pirkėjų.

Akyto betono blokeliai – naujos kartos kokybiška statybinė medžiaga

Šiandien dažnai statybose naudojami akyto betono blokeliai gaminami iš kalkių, cemento, smėlio, vandens ir kitų gamybos procese naudojamų priedų. Gautas dirbtinis akmuo yra aukštos kokybės statybinė medžiaga. Šį teiginį įrodo tai, kad statybiniai blokeliai pasižymi tokiomis savybėmis kaip:

  • mažas šilumos laidumas,
  • ilgaamžiškumas,
  • ekologiškumas.

Be šių minėtų savybių, akyto betono blokeliai lengvai apdorojami, yra patogūs gabenti. Aukštos techninės akytų blokų charakteristikos išplėtė medžiagos taikymo apimtį statybos rinkoje. Pagrindinės šių statybinių medžiagų rūšys, naudojamos nedidelių ir pramoninių pastatų statybai. Blokai suformuoja sienas, sienų pertvaras, jų konstrukcinius elementus. Dėl mažo šilumos laidumo blokeliai naudojami grindų, stogų, sienų apšildymui.

Dėl šių savo išskirtinių savybių akyto betono blokeliai šiandien sparčiai konkuruoja su mediena ir plytomis.

Akyto betono blokeliai namo statybai – racionalus ir išmintingas pasirinkimas

Kodėl šie blokeliai rekomenduotini statant namą? Pirmiausia, dėl to, kad tai lengviausiai statyboje naudojama medžiaga. Mat formos bei išmatavimai yra labai tikslūs ir tai leidžia juos sklandžiai ir tikslingai panaudoti reikiamo objekto statybose. Pavyzdžiui, naudodami akyto betono blokelius, statybininkai labai greitai pastato išorinę pastato sieną. Jau iškart patalpose jaučiamas geras mikroklimatas. Jį garantuoja:

  • Sienų lygumas. Betono matmenys ir formos yra idealūs, dėl to sienos iškart suformuojamos idealiai lygios.
  • Šilumos laidumas. Svarbu akcentuoti, kad šie sienų blokeliai iškart garantuoja sienų sandarumą, mat yra neperpučiami dar neatlikus papildomų apdailos darbų. Net nedidelio storio siena, pastatyta iš akyto betono blokelių, kambaryje palaiko šilumą ir jaukumą. Dėl to apšiltinus sieną šiais blokeliais apie papildomus šildytuvus reikia pamiršti. Tad norėdami turėti šiltą namą ir kartu išvengti jai palaikyti reikalingų išlaidų, rinkitės šias šilumą palaikančias statybines medžiagas.
  • Garų pralaidumas. Poringa sienų blokų struktūra leidžia sienoms „kvėpuoti“. Patalpoje sumažėja drėgmės lygis, todėl nėra grėsmės grybelio ir pan. kenkėjų susidarymui.
  • Didelis atsparumas ugniai. Akyto betono blokeliai turi atsparias ugniai medžiagas, dėl to pastatas jau iškart turi priešgaisrinę apsaugą. Pavyzdžiui, dešimties centimetrų storio siena palaiko tiesioginę ugnį apie dvi valandas.

Įmonėje VKPstatybai įsigykite norimos formos ir dydžio akyto betono blokelius

Kadangi šiandien akyto betono blokeliai kaina neišsiskiria, o gera kokybe – taip, sparčiai didėja jų paklausa. Vis daugiau skirtingų prekės ženklų gaminių naudojama statybose. Mūsų parduotuvėje taip pat plati akyto betono blokelių pasiūla.

VKPstatybai siūlomų blokelių kaina visiškai atitinka jų kokybę. Mes prekiaujame tik patikimų gamintojų produkcija, apie kurią mūsų klientai atsiliepia teigiamai. Vieni iš populiariausių siūlomų blokelių, gaminamų Latvijoje ir Estijoje – Baurock. Itin aukšta kokybe pasižymi ir vokiečių gamintojų Roclite produkcija.

Jei ruošiatės statyti gyvenamąjį namą, tarnybines patalpas, ūkinį pastatą ar atlikti įvairius remonto darbus, atvykite pas mus. Akyto betono blokeliai kaina atitinka gaminio kokybę. Pas mus lengvai ir greitai tai padarysite, nes, jei kils neaiškumų, mūsų vadybininkai jums geranoriškai patars.