MŪRO, GRINDŲ MIŠINIAI

Statybiniai mišiniai – sėkmingoms statyboms ir remonto darbams

Mūro mišinys yra svarbus mūrijimo komponentas. Jis sujungia akmens medžiagas vieną su kita ir objektą paverčia į vientisą struktūrą.

Pavyzdžiui, retas šiandien prieštaraus, dėl to, kad virtuvėje, koridoriuje ar vonioje grindis iškloti plytelėmis yra praktiška ir patogu.  Juk tokios grindys yra atsparios vandeniui ir tvirtos, greitai nuvalomos, gražiai atrodo. O kad plytelių grindys būtų tvirtos ir stiprios, jas klojant privalo būti naudojamas kokybiškas mūro mišinys.

Šiandien labiausiai paplitę statybiniai mišiniai yra cementiniai. Juos galima paruošti savarankiškai, taip pat galima naudoti jau paruoštą mišinį mūrijimui. Mūsų parduotuvėse yra platus šių mišinių asortimentas.

Tinkamai pasirinktas mūro mišinys sutaupo laiką ir garantuoja darbo kokybę

Renkantis statybinį mišinį būtina sau atsakyti į klausimus:

 1. Kur jis bus naudojamas?
  Svarbu atkreipti dėmesį, ar jis bus skirtas vidinėms, ar laukinėms sienoms. Atsižvelgiant į tai bus parenkamas mūro mišinys, atitinkamai atsparus vandeniui ir šalčiui.
 2. Kam bus jis naudojamas?
  Mišinį reikia pasirinkti, atsižvelgiant plytoms ar blokams mūryti jis bus skirtas.
 3. Jokia jūsų objekto spalva ir kitos specifinės detalės?
  Dažnai pasitaiko, kad mišinį reikia derinti prie konkrečios spalvos (balta/pilka). Pavyzdžiui, baltas mūro mišinys idealiai tinka klojant baltas plyteles. Kita spalva gali smarkiai pakenkti atlikto darbo kokybei. Renkantis mišinį taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į tai, ar jūsų mūrijamas objektas reikalauja atsparumo ugniai ir pan.

Prieš rinkdamiesi mūro mišinį atsakykite sau į šiuos klausimus. O jeigu dar kyla neaiškumų, papildomai klauskite mūsų vadybininkų.

Mūsų parduotuvėje parduodami įvairūs mūro ir grindų mišiniai, kurie yra:

 • Atsparūs ugniai (pavyzdžiui, Tabex ZSz 1/III 10 kg, ZSZ 1/III, 25 kg, Kreisel feuerfestmörtel).
 • Atsparūs vandeniui ir šalčiui (pavyzdžiui, Kreisel 115).
 • Savaime išsilyginantys (pavyzdžiui, Briko GIM-SA 5/35,25KG).
 • Išlyginamieji (pavyzdžiui, Briko GIM-SA 2/20,25kg).
 • Montažiniai (pavyzdžiui, Ceresit CX15, CX 5,25 kg).
 • Besiplečiantys montažiniai (pavyzdžiui, Ceresit CX-5,5kg).
 • Skirtas naudoti viduje (pavyzdžiui, Rotband).

Mūro mišinys kaina prieinamas kiekvienam vartotojui. Svarbu pasitarus su mūsų vadybininkais nustatyti tikslų poreikį ir pasirinkti pagal jūsų konkrečią situaciją.