Blokeliai, statybinės plytos

Mūrinio namo savininkas prieš kelis dešimtmečius buvo laikomas gana turtingu, aukštą socialinį statusą turinčiu žmogumi. Pastatas, kurio statybai buvo naudojami statybiniai blokeliai, buvo laikomas prastos kokybės. Tai lėmė nekokybiškos statybinės medžiagos. Šiandien situacija iš esmės pasikeitusi.

Blokeliai – statybinė medžiaga kokybiškam šiuolaikiniam pastatui statyti

Ši pažangiomis technologijomis pagaminta statybinė medžiaga, skirta negyvenamiesiems ir gyvenamiesiems, pramoniniams, laikiniesiems pastatams, pertvaroms ar tvoroms statyti. Jie plačiai naudojami šiuolaikinėse statybose ir konkuruoja su kitomis statybinėmis medžiagomis, nes turi daugybę privalumų:

 • Yra labai stiprūs ir patvarūs.
 • Užtikrina aukštą garso ir šilumos izoliaciją.
 • Yra pakankamai lengvi, todėl jie nesudaro papildomos apkrovos pastato pamatams.
 • Būdingas ekologiškumas.
 • Sudėtis užkerta kelią pelėsio formavimuisi, mikroorganizmų sienelėse dauginimuisi.

VKP Statybai siūlo įvairų statybinių blokelių pasirinkimą

Šiuolaikinė statybų rinka vartotojui siūlo kelių rūšių sienų blokus. Norėdami išvengti sunkumų renkantis medžiagą, kreipkitės į mūsų vadybininkų ir jie nurodys visus esminius pranašumus ir trūkumus ir blokelių kaina atitiks jūsų lūkesčius.

Populiariausios ir kokybiškiausios mūsų parduotuvėje siūlomos statybinės medžiagos:

 • Akyto betono blokeliai. Gaminami iš kalkių. cemento, smėlio, vandens ir kitų gamybos procese naudojamų priedų. Gautas dirbtinis akmuo yra aukštos kokybės statybinė medžiaga, kuriai būdingas mažas šilumos laidumas. Dėl to jie pasižymi ilgaamžiškumu, ekologiški, yra paprastai apdorojami, patogūs gabenti, be to, palanki blokelių kaina.
 • Keramzitbetonio blokeliai. Juos gaminant keramzitas naudojamas kaip priemaiša. Tai yra porėta medžiaga, gaunama granulių pavidalu deginant molio. Toks mišinys suteikė labai neįprastas savybes naujo tipo trinkelėms, kurių dėka jie pelnė deramą vartotojo pripažinimą. Namų statyba iš keramzitbetonio blokelių turi nemažai teigiamų savybių. Pastatai nedeformuojasi, nesitraukia ir neskilinėja. Pliusas yra ir mažos gamybos išlaidos.
 • Silikato blokeliai. Patikima sienų medžiaga, kuri pagaminta iš aplinkai nekenksmingų natūralių medžiagų: kvarcinio smėlio, žemės kalkių ir vandens. Šie blokeliai yra vieni tvirčiausių. Jų vidutinis stiprumas gniuždant 10÷17,5 Mpa. Šilumos laidumo koeficientas – 0,68 W/Mk. Blokelių plotis: 120 mm, 150 mm, 180 mm, 240 mm. Aukštis 195 mm. Ilgis 340 mm. Tinka ir vidinių, ir išorinių sienų statybai.

Kai blokelių kaina, savybės ar paskirtis neatitinka jūsų lūkesčių, galima rinktis iš plataus įvairių rūšių plytų asortimento.

Kokybiškos statybinės plytos – svarbus pirkinys geram meistrui

Kai statybose būtinos plytos, svarbu išsirinkti tinkamiausią variantą. Reikia pastebėti, kad šiandien plytų įvairovė yra daug didesnė nei prieš dešimtmetį, be to, jų kokybė taip pat daug aukštesnė.

Mūsų parduotuvėje pristatomos statybinės plytos yra tinkamos tiek mažiems namams, tiek daugiaaukščiams pastatams statyti. Iš didžiulio asortimento galite pasirinkti medžiagą, kuri bus ideali jūsų tikslams pasiekti.

Statybinės plytos, parduodamos VKP Statybai parduotuvėje:

 • Silikato blokeliai. Patikima sienų medžiaga, kuri pagaminta iš aplinkai nekenksmingų natūralių medžiagų: kvarcinio smėlio, žemės kalkių ir vandens. Šie blokeliai yra vieni tvirčiausių. Jų vidutinis stiprumas gniuždant 10÷17,5 Mpa. Šilumos laidumo koeficientas – 0,68 W/Mk. Blokelių plotis: 120 mm, 150 mm, 180 mm, 240 mm. Aukštis 195 mm. Ilgis 340 mm. Tinka ir vidinių, ir išorinių sienų statybai.
 • Silikatinės plytos. Šios plytos yra itin stiprios, turi didelį šilumos laidumą. Jų privalumas – tikslūs išmatavimai. Plytų ilgis 250 mm, plotis 120 mm, aukštis 88 mm. Pridedant prie silikatinių dažų mišinių, galima gaminti dekoratyvines skirtingų spalvų silikatines plytas. Aukštos silikatinių plytų charakteristikos lemia platų naudojimą. 
 • Silikatinės plytos naudojamos išorinėms ir vidinėms sienoms kloti, pertvaroms pastatyti patalpose, tvoroms ir kolonoms statyti. Ši statybinė medžiaga nenaudojama krosnių, židinių ir kaminų statybai, taip pat objektams, kurie turi tiesioginį sąlytį su vandeniu, statyti – šuliniams ir pamatams. Plytų kaina yra priimtina pirkėjams.
 • Šamotinės plytos. Tai ugniai atsparios plytos. Židinio šamotinės plytos yra plačiai naudojama klojant krosnis, dūmtraukius, židinius. Be to, jos gerai atlaiko šarminės aplinkos poveikį, todėl yra aktyviai naudojamos pramonės įmonėse (pavyzdžiui, aukštakrosnėse).
 • Vienas iš šamotinių plytų trūkumų – higroskopiškumas. Kai plytos sugeria daug drėgmės, jų stiprumas smarkiai sumažėja. Be to, dėl didelio tankio šias plytas sunku apdoroti.

Kreipkitės į VKP Statybai vadybininkus. Jie išklausys jūsų pageidavimus ir pagal individualią situaciją parinks tinkamiausias statybines medžiagas jūsų statomam ar remontuojam objektui.

 

Jei turite klausimų - susisiekite!