Paslaugos

prekyba-issimoketinai

Prekyba išsimokėtinai

VKP Statybai savo klientams suteikia galimybę pirkti išsimokėtinai. Prekyba išsimokėtinai mūsų įmonėje vykdoma operatyviai, taupant kliento laiką. Dokumentai paruošiami iškart vietoje. Svarbu, kad klientas su savimi turėtų tapatybę patvirtinantį dokumentą (tapatybės kortelę, pasą). Prekes išsimokėtinai galite pirkti nuo 50 Eur iki 15 000 Eur Išsimokėjimo terminas nuo 3 iki 60 mėnesių.

kreditavimas

Kreditavimas

VKP Statybai rūpinasi klientais, kuriems įsigyjant statybai skirtas prekes, palankus apmokėjimo būdas kreditavimas. Sudarius sutartį, pas mus galima išsirašyti sąskaitą ir paimti prekes, už kurias galima sumokėti per sutartyje numatytą terminą. Naudodamiesi šia paslauga, pageidaujamas prekes ar paslaugas įsigysite greitai, paprastai ir patogiai.

Sudarant sutartį nustatoma klientui kreditavimo suma ir apmokėjimo atidėjimas abipusiu susitarimu.

lizingas

Lizingas

VKP Statybai savo klientams suteikia galimybę sumokėti už prekes ir paslaugas lizingu. Suteikiamos lanksčios ir klientui prieinamos sąlygos. Kiekvienas mokėjimo atvejis individualiai derinamas su vadybininku. Lizingas – šiuolaikiškas ir patogus atsiskaitymo būdas įsigyjant stambias prekes tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms.

garantija

Prekių grąžinimo garantija

VKP Statybai rūpinasi, kad klientai įsigytų kuo kokybiškesnes prekes. Tačiau pasitaikius defektams ar nusipirkus prekių per daug, suteikiama prekių grąžinimo garantija. Grąžinimo sąlygos derinamos kiekvienu atveju individualiai.

Grąžinant prekes svarbu, kad jos nebūtų naudotos, nepažeistose pakuotėse. Būtina su savimi turėti prekių pirkimo dokumentą.

meistru-paslaugos

Meistrų paslaugos

VKP Statybai įmonė ne tik prekiauja aukštos kokybės statybai reikalingomis prekėmis, nuomoja įvairius statybos darbams skirtus įrankius, bet ir teikiamos meistrų paslaugos. Mūsų rekomenduoti meistrai kokybiškai atlieka jūsų užsakytus statybų, namų apdailos darbus. Paslauga suderinama iš anksto.

pristatymas

Prekių pristatymas

Įmonės VKP Statybai veikla neapsiriboja pardavimu. Klientai taip pat turi galimybę užsisakyti greitą statybinių medžiagų pristatymą nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatomų prekių kokybė patvirtinama sertifikatais, prieš išsiuntimą darbuotojai peržiūri ir garantuoja pakuotės saugumą ir patikimumą transportavimui.

Prekių pristatymas atliekamas patogiu, su klientui sutartu laiku.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis!

Jei turite klausimų, prašome kreiptis. Mūsų komanda visuomet pasiruošusi atsakyti į visus iškilusius klausimus.