Elektros prekės

Elektriniai gaminiai neišvengiamai pagerina šiuolaikinio žmogaus gyvenimą bei padaro jį patogesnį. Be to, daugelis pramonės šakų ir įmonių nebūtų tokios veiksmingos ar pelningos, jei nebūtų naudojamos elektros prekės.

Elektros indikatoriai yra vieni iš labiausiai elektrikų naudojamų įrankių

Elektros įtampos indikatorius padeda matuoti srovės stiprumą, nustatyti varžos vertę ir tikrinti grandinės vientisumą.

Be to, norint efektyviai atlikti šias užduotis, nebūtina naudoti daugiafunkcinio multimetro, tam gali padėti elektros testeris. Jis yra mažas, turi minimalų valdiklių rinkinį ir dėl to yra patogus naudoti. Kabelių testeris skirtas patikrinti tiekimo tinklus, gali automatiškai nustatyti įžemintų linijų vientisumą.

Ilgintuvai ir skirstytuvai – elektros prekės patogumui ir saugumui

Tiek namie, ties įstaigoje naudojami elektros ilgintuvai. Jie paprastai turi dvi pagrindines paskirtis: tiekti energiją į įrengimo vietą ir „išlyginti“ elektros įtampą.

Prailgintuvai yra sudaryti iš plastiko, lizdų, laido (tinklo kabelio), prijungto prie tinklo ir maitinimo mygtuko. Viduje yra grandinė ir saugiklis, kuris išsijungia, kai tinklo įtampa yra aukšta. Kad būtų galima prijungti įrenginius, kabelio ilgis turi būti pak ankamas. Dideliems atstumams bus patogu naudoti ilgintuvus su rite.

Instaliaciniai vamzdžiai – kabelių ir laidų apsaugai

Kai reikalinga didesnė kabelių ir laidų apsauga, paprastai naudojami įvairių tipų plieniniai vamzdžiai, skirti elektros instaliacijai.

Metaliniai vamzdžiai dabar gali būti naudojami įvairiems tikslams. Vienas iš jų – laidų instaliacija. Sunkiausias ir svarbiausias kabelių klojimo etapas yra priešgaisrinės saugos standartų ir reikalavimų laikymasis, ypač jei yra medinių konstrukcijų. Metaliniai instaliaciniai vamzdžiai gali patikimai apsaugoti ryšių tinklus nuo mechaninių pažeidimų.

Norint perduoti elektros energiją iš įtampos šaltinio vartotojui, reikalingi kokybiški elektros kabeliai. Jie privalo tarnauti ilgai ir patikimai, be trikdžių.

Kištukiniai lizdai – viena ir perkamiausių prekių

Lizdai, kaip ir jungikliai, yra svarbūs bet kurio statinio elektros tinklo elementai, nes jie užtikrina nepertraukiamą ir saugų elektros prietaisų veikimą.

Mūsų parduotuvėse siūlomas platus visų rūšių lizdų ir jungiklių pasirinkimas. Elektros jungikliai ir rozetės savo kaina prieinami kiekvienam klientui. Mūsų vadybininkai padės kiekvienam rasti tinkamą produktą ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Transformatoriai – elektros prekės profesionalams

Transformatoriai – elektromagnetiniai statiniai elektros energijos keitikliai. Tai įtaisai, skirti vienos įtampos kintamąją srovę konvertuoti į kitos įtampos kintamąją srovę tuo pačiu dažniu ir perduoti elektros energiją elektromagnetinėmis priemonėmis iš vienos grandinės į kitą.

Įvairiems elektros prietaisų komponentams maitinti reikalinga įvairi įtampa. Įrenginių, kuriems reikalinga keletas įvairaus dydžio įtampų, maitinimo blokuose yra transformatoriai su keliomis antrinėmis apvijomis.
Kaina priklauso nuo transformatoriaus galios, dydžio. Dažniausiai pirkėjus dominančios elektros prekės:

  • srovės transformatorius,
  • galios transformatorius,
  • trifazis transformatorius,
  • aukštos įtampos transformatorius.

Valdymo ir kontrolės įranga patraukliomis kainomis

Elektros kontrolės įranga – tai įvairūs prietaisai, skirti perduoti, reguliuoti ir pateikti atskaitos duomenis pagal įtampos, energijos ar srovės tipą.

Reguliatoriai, keitikliai, relės, kontaktoriai ir jų priedai, valdymo mygtukai ir signaliniai prietaisai, elektros skaitikliai ir kt.– mūsų siūlomos prekės jums. Šios elektros prekės naudojamos profesionalų, reikalingos ir privatiems asmenims.

 

Jei turite klausimų - susisiekite!