Armavimo, armatūros tinklai

Šiandien armavimo tinklas yra populiari medžiaga, beveik be išimčių naudojama atliekant įvairius statybos darbus. Kokios svarbiausios šio tinklo savybės?

Armavimo tinklas – statinio tvirtumui, vientisumui bei ilgaamžiškumui

Armatūros tinklelis yra statmenų strypų rinkinys. Armatūros tvirtinimas kontaktiniuose taškuose atliekamas taškiniu suvirinimu. Esminė šio gaminio paskirtis – padidinti atskirų konstrukcijų struktūrinį stiprumą. Dėl to visi armatūros strypai, einantys bet kuria kryptimi turi būti lygūs, be matomų deformacijų. Tik tokiu atveju tinklas atliks savo funkcijas.

Armatūriniai tinklai pagal akutės dydį yra skirstomi į grindų ir mūro armavimo tinklus.

Armavimo tinklas grindims – kokybiškų grindų pagrindas

Atliekant kapitalinį remontą bute ar name, dažnai reikia atnaujinti ne tik sienas ir lubas – nemažai dėmesio reikalauja ir grindų remontas. Šis tinklas leidžia kokybiškai išlyginti grindis.

Savaime suprantama, kai kalbama apie grindų kokybę ne tik lygumas, bet ir jų stiprumas yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Armavimo tinklas grindims ne tik jas sustiprina, bet ir apsaugo nuo priešlaikinio įtrūkimo. Jeigu grindyse įmontuojamas šildymas, tai armatūros tinklas tiesiog būtinas. Kitu atveju šiluma gali greitai pakenkti grindų kokybei ir remontas kainuos brangiau nei laiku įmontuotas tinklelis.

Šildomų grindų įrengimui naudojami akutės 50x50 tinklas, nes ant jo yra išformuoti šildymo vamzdžių atstumai.

Kokybiškas armatūros tinklas – svarbus sėkmingiems statybų darbams

Atliekant įvairius statybos darbus, statybininkai renkasi kuo tinkamiausią mūro tinklą, kad, pavyzdžiui, namo sienos būtų tvirtos, lygios bei gerai sulaikytų šilumą. Atliekant mūrijimo darbus taip pat svarbu užkirsti kelią plyšių perdangose susidarymui. Akutės 60x60 tinklai yra skirti mūro armavimui.

Vykdant tiek stambius, tiek smulkius statybos darbus, reikalingas tinklas profesionaliai parenkamas mūsų vadybininkų. VKPstatybai specialistų išrinktas armatūros tinklas kaina atitinka kokybę ir garantuoja sėkmingą statybinių darbų baigtį.

 

Jei turite klausimų - susisiekite!