Privatumo politika

UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ 
PRIVATUMO POLITIKA

 
Ši privatumo politika (toliau- Politika) taikoma asmens duomenims, kuriuos tvarko UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“, įmonės kodas 125392147, adresas: Metalo g. 2, Vilnius, telefonas 8 5 2306524, el. paštas koop@vilniauskp.lt (taip pat vadinama “Valdytoja”), ir pagal jos įgaliojimus asmens duomenis tvarkantiems asmenims. Ši privatumo politika taip pat taikoma asmenims, tvarkantiems asmens duomenis UAB “Vilniaus kooperacijos prekyba” vardu bei pagal jų įgaliojimus asmens duomenis tvarkantiems asmenims.
Šioje politikoje pateikiama informacija, kurios reikalaujama pagal Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą 679/2016 (toliau “BDAR”) ir paaiškinama asmens duomenų tvarkymo UAB “Vilniaus kooperacijos prekyba”  praktika ir tikslai.
Politikoje galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės internetinėje parduotuvėje www.vkpstatybai.lt, bei ką su šia informacija darome ir kam perduodame.
Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“, įmonės kodas 125392147, Metalo g. 2, Vilnius, tel. +370 5 2306524, el. paštas: koop@vilniauskp.lt.
Susisiekti su duomenų apsaugos pareigūnu, galite el. paštu dap@vilniauskp.lt arba kreiptis raštu į UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“, Metalo g. 2, Vilnius.
 
Duomenų rinkimas ir naudojimas

UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ tvarko asmens duomenis pagal BDAR ir galiojančius šalies įstatymus. Ši privatumo politika skirta tam, kad mes galėtume tvarkyti asmens duomenis pagal įstatymų reikalavimus, sąžiningai, skaidriai, saugiai, tiksliai ir tik būtinais tikslais.Jei nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje sąvokos ir apibrėžimai vartojami sutinkamai su BDAR 4 straipsniu.
 
Duomenys pirkimo operacijai užtikrinti
Užsakant ir perkant prekes internetinėje svetainėje www.vkpstatybai.lt renkame Jūsų kontaktinius duomenis:

 • Vardas
 • Pavardė
 • Adresas
 • Telefonas
 • Elektroninio pašto adresas
 • Prekių pavadinimas
 • Kiekis
 • Kaina
 • Atsiskaitymo duomenys
 • Prekių atsiėmimo vieta

  Šie duomenys yra naudojame tik pirkimo – pardavimo sutarčiai įvykdyti.

Svetainės naršymo statistiniai duomenys
Norėdami, kad www.vkpstatybai.lt svetaineje klientams būtų kuo patogesnė naudotis, svetainę nuolat tobuliname ir atnaujiname. Šiam tikslui, mes renkame Jūsų svetainės naršymo duomenis.
Šią informaciją renkame Google analytics ir Hotjar sistemų pagalba. Jos leidžia mums sužinoti informaciją apie svetainės ir puslapių:

 • lankomumą
 • praleistą laiką
 • naršyklės naudojimą
 • kokiuose įrenginiuose skaitoma svetainė
 • paspaudimu svetainėje
 • pelės judesius ir panašiai

Šiuos duomenis mes analizuojame ir vertiname. Visi duomenys yra mums pateikiami visiškai nuasmeninti.
Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.vkpstatybai.lt ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.
 
 
Rinkodaros pranešimai
Jeigu Jūs davėte savo sutikimą pirkdami prekes svetainėje, užsisakydami naujienlaikraštį, registruojantis akcijoje ar žaidime. Jūsų nurodytu elektroniniu laišku ar telefono numeriu kartais atsiųsime Jums spec. pasiūlymų ar naujienų.
Jūs galite bet kuriuo metu galite atsisakyti mūsų siunčiamų pranešimų.
Atsisakyti galite:

 • paspausdami nuorodą „atsisakyti prenumeratos“ bet kuriame el. laiške
 • susisiekus su duomenų apsaugos pareigūnu, el. paštu dap@vilniauskp.lt arba kreiptis raštu į UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“, Metalo g. 2, Vilnius.

 
Slapukai
Tinkamam svetainės veikimui į Jūsų įrenginį įrašomi mažos duomenų rinkmenos, vadinamos slapukais. Tai atlieka daugelis internetinių svetainių.
 
Kas yra slapukai ir kam jie naudojami?
Slapukas- maža teksto rinkmena, kuri išsaugoma apsilankius svetainėje.
Slapukai skirstomi :

 • ilgalaikiai, jie galioja ir nėra ištrinami baigus lankytis mūsų svetainėje.
 • trumpalaikiai, jie išsitrina automatiškai uždarius mūsų svetainę.
 • būtinieji, be jų svetainė ar puslapis funkcionuos nekokybiškai. Jūsų naudojama naršyklė gali neatkurti mūsų svetainės turinio
 • pasirenkamieji, šie slapukai yra įrašomi, tik su Jūsų sutikimu, paspaudus mygtuką „Sutinku“ iššokančioje slapukų pasirinkimo juostoje.

Naudojami slapukai:

 • Funkciniai – pirkėjo nustatymų atsiminimui (kalba, valiuta ir t.t.)
 • Registracijos- naršytojo atpažinimui
 • Statistiniai- statistinių duomenų rinkimui
 • Marketinginiai- reklaminių žinučių parinkimui
 • Trečiųjų asmenų- mūsų partnerių naudojami slapukai (pvz. socialinių tinklų)

Naudojamų slapukų funkcijos:

 • atsimena pirkėjų pasirinktus nustatymus (kalba, valiuta, laiko zona, ir t.t.)
 • atpažįsta ar svetainėje lankosi lankytojas, kuris jau lankėsi anksčiau (registracijos palengvinimui)
 • pateikia peržiūrėtas prekes
 • pateikia reklamą pagal Jūsų ankstesnių apsilankymų duomenis
 • fiksuoja svetainės lankomumą
 • pateikia anoniminius duomenis svetainės lankytojams analizuoti ir vertinti

Mūsų slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“.
Slapukų naudojimo teisinis pagrindas - mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.
 
Slapukų atsisakymas
Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Tinklalapio vartotojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai. Visgi, jei atsisakysite ar užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios Elektroninės parduotuvės funkcijos Jums gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip efektyviai.
Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.
 
Kas ir kodėl gali peržiūrėti Jūsų duomenis?
Jūsų duomenų niekada neparduodame.
Jūsų duomenis laikome pagal visus Lietuvos Respublikos teisinius aktus ir visada saugiai. To paties reikalaujame iš visų mūsų partnerių, kurie gali turėti prieigą prie Jūsų duomenų.
Jūsų duomenis gali peržiūrėti:
UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ darbuotojai, kurie prižiūri interneto svetainės turinį ir veikimą
UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ darbuotojai, kurie aptarnauja Jūsų pateiktą užsakymą
Tiekėjai, kurie suteikia svetainės turinio valdymo sistemų ir svetainės talpinimo paslaugas
Google LLC – internetinės svetainės analitikos paslaugos tiekėjas. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos.
Tiekėjai, kurie suteikia reklamos kompanijų priežiūros ir svetainės turinio rinkodaros paslaugas.
Taip pat galime bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis dėl efektyvios internetinės reklamos. Tik mums leidus ir sutikus, mūsų internetinėje svetainėje trečioji šalis gali patalpinti savo slapukus.
Šiems slapukams galioja trečiųjų šalių slapukų politika.
 
Kiek laiko saugosime Jūsų duomenis?
Duomenis, kurie skirti sutartiniam įsipareigojimui (Jūsų pirkimui ) įvykdyti saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo sandorio įvykdymo dienos.
Statistinius duomenis, kurie tvarkomi Google analytics įrankiais, įprastai saugomi iki 3 metų.
Trumpalaikiai slapukai – ištrinami iškart uždarius svetainę.
Ilgalaikiai slapukai- įprastai saugomi iki 2 metų.
 
Kaip galite susipažinti su savo duomenimis? Kokias teises turite?
Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: koop@vilniauskp.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.
Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną, el. paštu dap@vilniauskp.lt.
 
Politikos pakeitimai
Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai jus informuosime savo svetainėje https://www.vkpstatybai.lt/privatumo-politika, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.
 
Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?
Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.
2018-09-01 redakcija