APIE MUS

Apie mus

VKP statybai – tai UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ paslauga visiems, kurie perka statybinių ir apdailos didesnius prekių kiekius ar nuomojasi įrankius.

Taupome klientų laiką ir sprendžiame jų problemas!

Esate stambios statybų įmonės savininkas, NT vystytojas, ar tiesiog planuojate savo namuose savarankiškai atlikti statybos ar apdailos darbus, – padėsime sutaupyti laiko ir greitai bei efektyviai išrinksime jums statybines medžiagas, įrankius ar įrangą.

Susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie, atsižvelgdami į jūsų lūkesčius:

  • Sukomplektuos, apskaičiuos prekių kiekius. Jeigu pageidausite, atvyks į objektą ir patars, kokios medžiagos labiausiai tiktų vykdomiems darbams atlikti, patikslins jų kiekį.
  • Užsakys ar vietoje surinks prekes. Jums nereikės vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą – visos reikiamos medžiagos ar įrankiai bus surinktos iškart.
  • Suderins kainas. Kliento patogumui apskaičiuojama ir viso prekių paketo kaina.
  • Pasirūpins prekių pristatymu į jūsų namus ar statomą objektą.

VKP Statybai komandos stiprybė – operatyvus ir profesionalus pirkėjų aptarnavimas!

Statybinėms įmonėms

NT vystytojams

Fiziniams asmenims

Komanda

Esame darnus ir darbštus kolektyvas. Gerbiame ir vertiname savo klientus ir noriai dalijamės savo profesinėmis žiniomis. Mūsų vadybininkai, atsižvelgdami į jūsų konkretų atvejį, visada maloniai atsakys į jums rūpimus klausimus ir pasiūlys tinkamiausias statybines prekes, įrankius, patars dėl jų tolesnio eksploatavimo.

aistis-strazdas
Aistis Strazdas
Asmeninis klientų vadybininkas (Vilnius)
saulius
Saulius Steponavičius
Asmeninis klientų vadybininkas (Jurbarkas)

Susisiekite