Įrankių nuoma

Vilnius Jurbarkas

Kai kurios statybos ar remonto darbus namuose galima atlikti patiems. Tačiau pasitaiko, kad tam reikia specialios įrangos, kurios pirkimas ir priežiūra yra pakankamai brangus. Be to, yra atvejų, kai darbas, kurį reikia atlikti, yra ne pastovus, o sezoninis. Tada įrankių nuoma –, geras pasirinkimas, leidžiantis greitai ir efektyviai atlikti darbą, nenukenčiant finansiškai.

Ar iš tiesų įrangos nuoma – puikus pasirinkimas?

Įrankius paranku nuomoti tiek nedidelėms įmonėms, tiek fiziniams asmenims, nes:

  • išsinuomoti tinkamą įrankį bus daug pigiau nei nusipirkti naują,
  • nuomojantis galima gauti aukštos kokybės įrangą ir, esant poreikiui, bet kada ją pasikeisti,
  • įrangą pasiimti galima bet kokiu jums patogiu metu,
  • jums nereikia mokėti už įrankio remontą ir saugojimą, o tik už naudojimo laiką.

Statybinių įrankių nuoma klientui palankiomis sąlygomis

Aukštos kokybės statybos įrankis yra svarbiausia statybos darbų efektyvumo sąlyga. Geros kokybės prietaisus galima išsinuomoti įmonėje VKPstatybai.

Nuomojame labai geros kokybės, brangius įrankius. Pavyzdžiui, HILTI 4 rūšių perforatorius, vibrokoją ir kt. Gana brangūs, bet retkarčiais labai reikalingi mūsų nuomojami įrankiai: grąžtas žemei, drenažinis siurblys Karch, dulkių ir skysčių siurblys, aukšto slėgio plovykla, šakų smulkintuvas, kultivatorius, suvirinimo aparatas ir pan.

Įrankių nuoma tikrai apsimoka, nes savo klientams siūlome palankias sąlygas ir lanksčias nuolaidas:

  • Kai įrankius nuomojate 5-10 parų, įrankių nuomos paslaugoms taikoma 15 proc. nuolaida (už sekmadienius mokestis neskaičiuojamas).
  • Nuomojantis įrankius 11 parų ir ilgesniam laikotarpiui, įrankių nuomos paslaugoms taikoma 30 proc. nuolaida (už sekmadienius mokestis neskaičiuojamas).
  • Nuomojantis įrankius šeštadienį, nuomos mokestis skaičiuojamas už vieną parą (su sąlyga, kad grąžinsite iki pirmadienio 9:00 val.).
  • Nuomojantis įrankius sekmadienį, įrankių nuomos paslaugoms už pirmą parą taikoma 30 proc. nuolaida.

Mūsų siūlomi įrankiai, pavyzdžiui, Hilti, skirti statybos ir gerbūvio darbams atlikti, palengvins jūsų darbus.

Kreipkitės į mūsų vadybininkus ir jie patars bei pasiūlys jums tinkamiausią variantą ir nesvarbu Vilnius ar kitas miestas yra vieta, kur planuojate atlikti darbus. Praktika rodo, kad įrankių nuoma yra geriausias pasirinkimas, nes tai yra puikus būdas atlikti reikiamus darbus greitai ir laiku, be papildomų išlaidų.

Dėl įrankių nuomos kreipkitės el.paštu info@vkpstatybai.lt ar telefonu 852165725.